Telefon 7/24

0 554 190 5868

Çalışma Saatleri

Prtsi - Crtsi 9.00-18.00

E-mail

info@ankayakit.com

Fındık Kabuğu Nerelerde Kullanılır ?

Fındık Kabuğu Nerelerde Kullanılır ?

Fındık Kabuğu Nerelerde Kullanılır ?

Fındık Kabuğu Kullanım Alanları:

• Besi çiftlikleri ve Besihaneler de Fındık Kabuğu Kullanımı
Besi çiftliklerinde fındık kabuğu kullanımı soğuk kış günlerinde her çeşit besihaneye uyarlana bilir ısıtma sistemlerinde ısıtma hammaddesi olarak fındık kabuğu yakıtı kullanılmaktadır.

• Sanayi Tesislerinde Fındık Kabuğu Kullanımı
Sanayi tesislerinde yüksek kalorili yakıt olarak kullanılan fındık kabuğu Fındık Kabuğu kullanımı zamanla artmaktadır. Bunun yanı sıra fındık kabuğun dan aktif şekilde kömür ve sanayi kömürü olarakta yararlanılmakladır .

• Ekmek Fırınları için Fındık Kabuğu
Fındık kabuğu ısı odaklı bir çok alan da kullanıldığı gibi emek üreten ekmek fırınların dada yoğunluk bakımı ve kalori bakımın dan kıyaslandığında yoğun bir şekilde fındık kabuğu kullanılmaktadır.

• Kümeslerde Fındık Kabuğu Tüketimi
Şüphesiz ki yakıtlar arasında düşünüldüğünde bir çok artı yönü olan fındık kabuğu, tavuk üretimi yapan kümesler de elektrikli ısıtıcılara nazaran daha az maliyet ve uzun süreli dengeli ısınmaya olanak sağladığın dan ısınma ham maddesi olarak bir çok tavuk kümesi ve piliç yetiştiricileri tarafın dan fındık kabuğu kullanım oranı oldukça yüksektir.

• Çevre için Fındık Kabuğu
Yakıt ve yakacak sektöründe yerini alan fındıkkabuğu bir çok alternatif yakacak arasında hem çevresel sebepler den dolayı hem de ekonomik olması yönünden önem arz etmektedir.

Hemen İletişime Geçin

Satış öncesi destek ve sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz...

Telefon

05324601013 / 0 554 190 5868